رزومه شرکت استیل ریزان:

فعالیت شرکت استیل ریزان ریخته گری قطعات فولادی- در زمینی به مساحت ۵۸/۵۰۰ متر مربع و بنا شامل ساختمانهای اداری، تولید و رفاهی بالغ بر ۲۹/۵۰۰ متر مربع در سال ۱۳۶۸ در شهرستان قم به بهره برداری رسید. شرکت استیل ریزان با داشتن ۲۷ سال سابقه در ریخته گری انواع فولادهای استینلس استیل – فولادهای نسوز- فولادهای ضد سایش- فولادهای آلیاژی و نیز چدنهای آلیاژی با توان تولید ۱۲۵۰۰ تن قطعه در سال از وزن ۲ کیلوگرم تا ۱۲ تن فولادی و چدنی و تجهیزات شامل کوره های القائی ۵۰۰ kg و ۱۰۰۰kg و ۲۰۰۰kg و ۳۰۰۰kg و ۵۰۰۰kg و ۱۲۰۰۰kg و پنج دستگاه کوره های عملیاتی حرارتی مجهز به سیستم های کامپیوتری و بزرگترین کوره عملیات حرارتی بخش خصوصی ایران با ابعاد ۵×۵ متر، تجهیزات قالبگیری، ذوب ریزی و تمیز کاری، آزمایشگاههای مدرن کوانتومتری، اولتراسونیک، آزمایشگاه شیمی تر، متالوگرافی و خواص مکانیکی واحد طراحی و مهندسی مجهز به برنامه شبیه‌سازی، فعال می باشد.

ضمناً با توجه به کامل و دقیق بودن تجهیزات آزمایشگاهی، از طرف موسسه استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه مرجع شناخته شده است. شرکت استیل ریزان در سال ۱۳۷۸ موفق به دریافت گواهینامه سیستم کنترل کیفیت ISO 9001 :1994 از شرکت DNV شد و در سال ۱۳۸۵ در استمرار این راه سیستم گواهینامه ISO 9001 : 2008 را اخذ نموده است.

همچنین این شرکت با استفاده از پروژه LOST FOAM و FULL MOULD قادر به اجرای تولیدات پیچیده و حساس می باشد. در ضمن این شرکت از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات مصرفی در کارخانجات سیمان، فولاد، نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع شیر سازی و راهسازی بوده و یکی از تولیدات عمومی شرکت انواع ناخن، گوشه بیل فولادی لودر، بلدوزر، قطعات راه سازی با مارک DM می باشد. در ضمن این شرکت قطعات سنگ شکن، هیدروکن، انواع فک ها، چکش ها و توگل با مارک SR را نیز تولید می نماید.